ar saviem absolventiem

Mēs lepojamies

Ineta Poiša un Jānis Poišs

 

2019.gada 18.maijā Gulbenē norisinājās Gulbenes novada Ģimenes dienas pasākums. Arī šogad ar Gulbenes novada pašvaldības Pateicības rakstiem godināja tās Gulbenes novada ģimenes, kas palīdzējušas grūtības nonākušiem bērniem, sniedzot sirdssiltumu un ģimenes mīlestību.

 

Astra Sanda Bērziņa

Krišjāņa Barona muzejā ar svinīgu dalībnieku apbalvošanu un izstādes atklāšanu 2019. gada 20. martā noslēdzies konkurss “Tautasdziesmu MEMES”. Šī gada februārī jauniešiem, vecumā no 13–25 gadiem, bija iespēja piedalīties konkursā un parādīt savu radošumu, kā arī attīstīt savas zināšanas par kultūrvēsturisko mantojumu.

Lai piedalītos konkursā, jaunietim bija jāizveido MEME, kurā radošā veidā ir iekļauta latviešu un citu tautu tautasdziesma. Kopumā konkursā tika iesniegti 118 darbi no vairāk kā 25 dažādām Latvijas pilsētām un novadiem.

Pēc konkursa komisijas vērtējuma 20 labākie tika izvirzīti 2. kārtai – tiešsaistes balsojumam –, kā arī ir šobrīd aplūkojami izstādē Kr. Barona muzejā, Kr. Barona ielā 3 dz. 5, Rīgā, kā arī pēc tam tiks izstādīti dažādās Latvijas pilsētās.

Pasākuma Tādas MEMES, saku es – kā tautas dziesmu dvēseles” laikā tika sumināti konkursa uzvarētāji un pasniegtas veicināšanas balvas darbu autoriem, kuru MEMES nokļuvušas konkursa 2. kārtā un tiek eksponētas izstādē.

Konkursa rezultāti:

  1. vieta – Anete Vismane no Lielvārdes.
  2. vieta – Alise Agnese Rozentāle no Ventspils.
  3. vieta – Sanda Astra Bērziņa no Rankas pagasta, Gulbenes novada.

Mēs lepojamies

Par labāko datorsistēmu tehniķa profesijā valsts mēroga konkursā atzīts Priekuļu tehnikuma audzēknis Rankas pamatskolas                       2012.gada absolvents

Guntis Graudiņš

Capture

Jauno profesionāļu meistarības konkursā par labāko Latvijā datorsistēmu tehniķa profesijā atzīts Priekuļu tehnikuma audzēknis Guntis Graudiņš, informē Valsts izglītības attīstības aģentūras Komunikācijas un programmu publicitātes nodaļas sabiedrisko attiecību speciāliste Ieva Lorence.

Konkursu sadarbībā ar Jelgavas tehnikumu organizēja Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA). Jauno profesionāļu meistarības konkursu VIAA rīkoja, lai sekmētu profesionālās izglītības attīstību, popularizētu informācijas un komunikāciju tehnoloģiju nozari un veicinātu sadarbību starp darba devējiem un izglītības iestādēm. Konkurss norisinājās no 2016.gada 2. līdz 3. martam un tajā piedalījās audzēkņi no 10 profesionālās izglītības iestādēm vecumā līdz 21 gadam. Datorsistēmu tehniķa profesijā sacentās 19 jaunieši

“Cilvēka personību raksturo ne tikai tas, ko viņš dara, bet arī tas, kā viņš dara. Jaunie informācijas un komunikāciju nozares profesionāļi šajā konkursā parādīja, ka ir patiesi ieinteresēti savā profesijā un ir gatavi meklēt un atrast radošus risinājumus visdažādākajiem izaicinājumiem savā darbā,” atzīst VIAA Informācijas un karjeras atbalsta departamenta direktore Aleksandra Joma.

  Pārpublicēts no Cēsu pilsētas informācijas portāla Cesis24.lv

Mēs lepojamies

ar mūsu skolas 2006. gada absolventi Inu Poliščenko.

Konkursa dalībniekus “Latvijas 2015. gada pavārs” vērtēja starptautiska žūrija piecu cilvēku sastāvā. Ar 260 punktiem I. Poliščenko kopā ar savu palīgu ieguva gan zelta medaļu, gan vērtīgu čeku, gan konkursa ģenerālsponsora “REATON” Zelta pavārnīcu! Jaunā pavāre ieguva arī “Balt-Hellin” specpabalvu – 500.00 eiro vērtas apmācības ārzemēs – par labāko desertu. Kā atzina žūrijas priekšsēdētājs D.Unics – tieši pasakainais deserts Inai bija nodrošinājis pārliecinošu uzvaru.

Ina kopā ar žūrijas komisijas pārstāvi Draganu Unicsu (Dragan Unic) - Šefpavāru Apvienību Pasaules Asociācijas (WACS -The World Association of Chef’s Societies) Ziemeļvalstu reģiona priekšsēdētāju

Ina kopā ar žūrijas komisijas pārstāvi Draganu Unicsu (Dragan Unic) – Šefpavāru Apvienību Pasaules Asociācijas (WACS -The World Association of Chef’s Societies) Ziemeļvalstu reģiona priekšsēdētāju