VECĀKIEM

RŪPĒJOTIES PAR JŪSU BĒRNA VESELĪBU…

Plakats_investicija_berna_veseliba_RSU

 

10 ieteikumi vecākiem, kā izmainīt bērna ieradumus visu laiku pavadīt pie mobilajām ierīcēm

 

 

 

ABC KOMPLEKTS 1.-6.KLAŠU SKOLĒNU VECĀKIEM

Labdien!

Laikā, kad skolēni saņem liecības un vecāki var izvērtēt savu bērnu sekmes pirmajā semestrī, padomāt par veiksmju un neveiksmju cēloņiem un, galvenais, par to, kas un kā būtu veicams, lai rezultāti uzlabotos, darbu uzsāk “Par gudru Latviju!” mājas lapa – www.pargudru.lv.

Pargudru.lv piedāvā skolēnu vecākiem profesionāļu padomus, efektīvas mācību metodes, spēles un uzdevumus prāta asināšanai un lietderīgai laika pavadīšanai kopā ar bērniem.

Pielikumā pievienots piedāvājums 1.-6.klašu skolēnu vecākiem, kas ietver sevī vairāk nekā 60 uzdevumus un spēles; mācību metodes; Šveices psihologa un mācību izaugsmes trenera Fabiana Grolimunda veidoto video kursu, kas dublēts latviešu valodā; Fabiana Grolimunda grāmatas un semināra “Mit Kindern lernen” ar autora atļauju tulkotos materiālus.

Ar cieņu un cerot uz atsaucību,

Andris Labanovskis

sia “A-Z best” valdes loceklis un Pargudru.Lv izdevējs

file:///C:/Users/Skolotajs/Downloads/vestule_vecakiem_piedavajums.pdf

par-gudru

kursi

Kā atbalstīt bērnu mācībās?

Dārgie vecāki!

Jaunais mācību gads skolēniem nereti iesākas ar apņemšanos mācīties labāk, taču, kā pārliecināties, lai šī apņemšanās nepazūd līdz ar pirmo pārbaudes darbu uzrakstīšanu? Portāls Uzdevumi.lv palīdzēs Jums kliedēt bažas un pārliecināties, ka bērns nezaudē motivāciju visa mācību gada garumā.

Neapmierina bērna atzīmes

Bērna sekmju lapa ne vienmēr vecāku sejās rada platus smaidus un tiek domāts, ko darīt un kā skolēnu motivēt, lai atzīmes augtu. Portāls Uzdevumi.lv skolēnam piedāvā plašu materiālu klāstu – uzdevumus ar paskaidrojumiem, teoriju un testus skolas mācību priekšmetos. Skolēni, pildot uzdevumus, krāj punktus un sacenšas ar saviem klasesbiedriem un citiem Latvijas skolēniem, tādējādi sevi motivējot mācīties vēl cītīgāk.

Neziņa par bērna gatavību pārbaudes darbam

Nereti galvassāpes vecākiem sagādā neziņa par to, vai un cik kvalitatīvi bērns ir gatavojies kontroldarbam. Uzdevumi.lv vecākiem parāda, ko skolēns ir mācījies, cik ilgi un cik sekmīgi, kā arī – vai viņš portālā ir izpildījis elektroniskos mājasdarbus. Bērna teiktais “Es mācos!” ātri kļūst pārbaudāms. Tāpat vecākiem ir iespēja salīdzināt sava bērna rezultātus ar vidējiem rādītājiem klasē un visā Latvijā.

Grūtības bērnam paskaidrot mājasdarbu

Laika trūkuma un uzdevumu sarežģītības dēļ vecākiem ne vienmēr izdodas atbildēt uz visiem bērna jautājumiem par skolā uzdoto mājasdarbu. Uzdevumi.lv palīdzēs skolēnam pārbaudīt un nostiprināt zināšanas. Katram uzdevumam portālā ir pieejams skaidrojums, lai skolēns varētu patstāvīgi apgūt mācību vielu un mācīties no savām kļūdām. Skolēns var pats izpildīt mājasdarbus, sagatavoties ieskaitēm un apgūt tēmas, kuras skolā nav izprastas

Reģistrējieties www.uzdevumi.lv un redziet, kā aug Jūsu bērna sekmes!

uzd