ROTĀ SAULE, ROTĀ BITE – NOMETNE 2019.

“ROTĀ SAULE, ROTĀ BITE”

Jau piekto gadu Gulbenes novada Rankas pamatskolā jaunajās telpās no 28.07. – 4.08.2019. norisināsies vasaras nometne Latvijas un diasporas bērniem.

Nometnes ietvaros plānotās aktivitātes vērstas uz latviešu valodas, kultūras un vēstures apguvi. Visas nometnes aktivitātes norisināsies latviešu valodā, bet papildus tam katru dienu norisināsies atsevišķas radošas nodarbības (rotaļas, spēles) latviešu valodas apguvei.

Iepazīsimies  ar Latviešu godiem – krustabām un kāzām. Dalībnieki iepazīs Saules gadu, tā ritējumu. Būs tikšanās pirtnieci un farmaceiti A.Gailīti, bitenieku V.Černoglazovu, koktēlnieku “Beverīnas labirinti” radītāju. Tiks radīti lietišķās mākslas darinājumi- rokassprādzes, sviesta nazīši, piespraudes, maskas. Būs Danču vakars kopā ar Druvienas Dzīvesziņas nometnes dalībniekiem.

Tiks organizēta nakts trasīte, sportiskas aktivitātes, cepta medus kūka un maizītes.  Būs iespēja PET atkritumiem dot jaunu dzīvi, iepazīties ar atkritumu savākšanu un pārstrādi ZAAO Daibes poligonā. Pastaigā nometnes dalībnieki dosies pa Baskāju taku Valmieras pusē.

(sākotnējais fotogrāfiju daudzums var tikt laika gaitā papildināts)

PLĀNOJUMS PA DIENĀM:

1.DIENA – DRAUDZĪBAS DIENA

2.DIENA – SAULES DIENA

3.DIENA – AMATU DIENA

4.DIENA – ZAĻĀ DIENA

5.DIENA – MĀKSLAS DIENA

6.DIENA – MEDUS DIENA

7.DIENA – BALTĀ DIENA

8.DIENA – PRIEKA DIENA