PASĀKUMI

VISLATVIJAS OLIMPISKĀ DIENA

Šodien, 18.septembrī, vingrojam kopā ar visiem aktīvajiem visā Latvijā.  Daļa skolēnu piedalījās Olimpiskās dienas krosā Lejasciemā, bet skolā palikušie kolektīvi izkustējās skolas parlamenta meiteņu vadībā.

RUDENS KROSS

11.septembrī sportojam…. Gatavojoties Olimpiskajai dienai mežā pie kapiem notiek rudens kross. Piedalās visi skolas skolēni. Distances pieveiktas godam.

VAIRĀK FOTO ŠEIT…

 

MĀCĪBU GADA IESKAŅA RANKAS PAMATSKOLĀ

Šogad 1.septembris atnāca nedaudz netradicionāli, jo visi tikāmies skolas pagalmā. Ievadījām skolas gaitās desmit pirmklasniekus un atskatījāmies uz pagājušā mācību gada sasniegumiem un sveicām skolēnus un pedagogus. Ar IZM atzinības rakstiem par nozīmīgu darba ieguldījumu izglītības jomā tika sveiktas direktore Laima Braše un Anda Jansone.

 

STĀMERIENAS PILĪ…

29.-30.augustā Stāmerienas pilī notika projekta STĀMERIENAS PILS ROMANTISMA MEISTARKLASES jauniešiem skatuves runas mākslā ar aktrisi Aiju Dzērvi.

 Starp desmit atraktīviem un drosmīgiem  Vidzemes jauniešiem no Gulbenes, Stāmerienas, Stradiem, Smiltenes, Jaunpiebalgas un Cēsīm, kas  iepazinās ar Romantisma kultūrvēsturiskā laika tendencēm un guva ieskatu pasaulslavenajā Džuzepes Tomazi di Lampedūzas romānā GEPARDS, savu meistarību pilnveidoja arī Rankas pamatskolas Teātra pulciņa dalībniece Justīne Aldersone.

Nepilnu 24 stundu laikā tapa ausīm tīkamas vizualizācijas, katrs no dalībniekiem savus lasījumus skatītāju vērtējumam lasīja, pārvietojoties dažādas Stāmerienas pils telpās un vietās, aizraujot skatītāju laika mijiedarbībā.

SKAISTAS TELPAS PAŠU ROKĀM…

Pagājušajā mācību gadā skolēni izvirzīja savas nozīmīgākās vērtības dzīvē un skolotāja Bruno Freimaņa vadībā skolā tapa VĒRTĪBU KOKS.

 

Neilgi pirms mācību gada sākuma skolā norisinājās dienas nometne bērniem “ES SAVAI SKOLAI” skolotājas Inas Treiliņas vadībā. Tapa sienas gleznojums bibliotēkā pēc pašu skolēnu idejām un tika apgleznoti soli un krēsli gaitenī.