PASĀKUMI

HELOVĪNS

Spociņi jociņi arī Rankas pamatskolā šodien plosās… 🎃🎃🎃👻👻👻🕸️🕸️🕸️😁😁😁🕷️🕷️🕸️🕸️🕸️👻👻👻🎃🎃🎃

NAUDAS DIENA

Šodien, 31. oktobrī Rankas pamatskolas skolēni no 1.- 9.klasei piedalījās vislatvijas IT tiešsaistes projektā “Naudas diena”.

KARJERAS NEDĒĻA

No 16. līdz 20.oktobrim Rankas pamatskolā norisinājās Karjeras nedēļa.
Skolēni visu nedēļu aizrautīgi iepazinās ar zināmām un mazāk zināmām profesijām. Pētīja, kādas prasmes, rakstura īpašības un zināšanas nepieciešamas, lai strādātu savā sapņu profesijā. Kopā ar klases audzinātājiem spēlēja saliedēšanās spēles, skatījās izzinošas filmas par profesijām, aizpildīja darba lapas ar dažādiem uzdevumiem un mīklām.
8. un 9.klase apmeklēja Liepas pagasta zemnieku saimniecību “Maizes māja” un piedalījās seno arodu meistarklasē. Jaunieši uzzināja grauda ceļu līdz maizei vai svētku pīrāgam, un paši piedalījās mīklas gatavošanā un maizītes cepšanā. Maizītes pagatavošana nav viegls pasākums, bet gan laikietilpīgs un grūts process. Cepējam jābūt pacietīgam, uzmanīgam, precīzam un fiziski stipram.
Savas zināšanas un varēšanu skolēni pārbaudīja arī “Latvijas IT eksāmenā”.

ERASMUS +

No 6.-14. oktobrim visā Eiropā norisinās “Erasmus” dienas. Arī Rankas pamatskolas skolotāji kā Erasmus+ dalībnieki iepazīstināja ar savu pieredzi Rankas pamatskolēnus. #Erasmus

MĀCĪBU EKSKURSIJA

Šodien, 3.10., gar sarkanajām kļavu lapām, brūnajiem kastaņas bērniem un saules pielijušiem āboliem, 1.-4.klašu draudzīgais kolektīvs devās saliedēšanās pārgājienā uz romantisko Cesvaini.
Pārvarējām dažādus šķēršļus, izpildījām āķīgus uzdevumus un instruktora Uģa iedrošināti bridām pa upi. 🐳🐟🐠
Hmm…ugunskurā ceptas desiņas garšoja tik labi!👍
❤ Lai dzīvo draudzība, izpalīdzība un saliedētība!!!

MIĶEĻDIENAS TIRDZIŅŠ

SPORTA DIENA

28.septembrī Rankas pamatskolā norisinājās Sporta diena, ko apzinīgi, atraktīvi un atbildīgi vadīja Skolas parlaments.
Veselā miesā, vesels gars! Smiekli un aktivitātes svaigā gaisā ir super!!! 💪🤩🤩

VIESOJAMIES CESVAINĒ…

Mūsu – 5., 6. un 7.. klases mācību ekskursija 23.09.Cesvaines apkārtnē, kur bijušie atraktīvie skauti, Agnis un Uģis, pārbaudīja mūsu fiziskās un prāta spējas saliedēšanās pārgājienā. Iepazinām Cesvaines pili gides pavadībā, pamīļojām kaziņas un degustējām gardus sierus z/s”Līvi”. Jutāmies lieliski un kļuvām gudrāki! Paldies!🌞

MĀCĪBU EKSKURSIJA

Šodien, 7.09., Rankas pamatskolas skolēni un audzinātājas devās uz LVM apsaimniekošanas norišu demonstrāciju “LVM MEŽA EKSPEDĪCIJA”. Mēs sakām sirsnīgu PALDIES visiem staciju vadītājiem un pasākuma organizatoriem par aizraujoši un vērtīgi pavadīto laiku Silvas mežā.

Mēs: orientējāmies mežā, iepazinām mežzinātni, mērījām jaunaudžu parauglaukumus, uzzinājām kā kopj mežu, kā plāno koksnes ražu, ko ražo no koka, kā mežs palīdz cīņā ar globālo sasilšanu, kā aizsargāt mežu, būvējām tiltu bez naglām, piknikojām.

Zinību diena aizvadīta arī Rankas pamatskolā…

Sveicam vienpadsmit jaunos skolēnus skolas gaitas uzsākot, un lai visiem radošs, darbīgs un izdevies jaunais mācību gads! 🌞🌺🌞🌺🌞