Absolventi

2018./2019.mācību gads

  1. DŪRĪTE DANIELA
  2. DZENĪTE ELIZABETE
  3. KIRKENŠTEINS INDULIS IVO
  4. KOROĻOVS MIKS
  5. LOSEVS KRISTERS JĀNIS
  6. PUĶĪTIS ARMANDS
  7. SAULĪTE ROBERTS RAINERS
  8. STĪBELE IVANDA
  9. ŠMOTEKA LUĪZE ANNA
  10. VASIĻJEVA AGRITA
  11. VĪTOLS RAIMONDS

Klases audzinātāja: Tatjana Vovere

2017./2018.mācību gads

  1. ALKSNE AGNESE
  2. AĻEKSEJEVA EVA
  3. DAILIDE JĀNIS RITVARS
  4. IVANOVA ŠEIRA
  5. KADANCEVS ELANS
  6. KLADOVA VIKTORIJA
  7. MAKAŠOVA ALEKSANDRA
  8. OZOLA OZOLIŅA SANTA
  9. RUTKIS EDGARS EDUARDS

Klases audzinātājs Jurijs Svetlovs

2016./2017.mācību gads

  1. BARKĀNS ĒVALDS
  2. BĒRZIŅA ASTRA SANDA
  3. KAPARKALĒJA LĪGA
  4. MILLERS ROBERTS
  5. SKRABE INESE
  6. TILTIŅŠ NAURIS

Klases audzinātāja Sigita Petrovska

2015./2016. mācību gads

  1. BRAŠE MARGITA
  2. DAILIDE AINIS
  3. JEZUNA SINTIJA
  4. KĻAVIŅŠ MATĪSS
  5. KRĒSLIŅA MADARA
  6. PENTEĻEJEVA SINTIJA
  7. PĒRKONS JĀNIS
  8. RAINSKA SABĪNE
  9. VILCĀNS NIKS
  10. GRĪNVALDS OLAFSAudzinātāja Inguna Bleive 

2014./2015. mācību gads

  1. BALODE RIGONDA SELĪNA
  2. CAPURNIECE-KAĻVA GITA
  3. CIEKURZIS NAURIS
  4. DAILIDE AINĀRS
  5. GULBIS ARTŪRS
  6. IVANOVA RAITA
  7. RIŽIJS LAURIS
  8. TAURIŅA ANDRA
  9. BUKĀTS ZIGURDS

Klases audzinātāja Inga Jerumāne

2013./2014. mācību gads

 1.  APSE RAIVIS
2. LAUSS LAURIS
3.  NAPRIS LINARDS
4. RIŽIJS ANDRIS
5.  VANDERS JĀNIS

Klases audzinātāja Tatjana Vovere

2012./2013.mācību gads

  1. BALCKARS SINDIJS
  2.  BULIŅŠ VILNIS
  3.  DAILIDE MAREKS
  4.  KOVAĻEVSKA KRISTĪNE
  5.  MUCENIECE BRENDA
  6.  ORLOVA AIVIJA
  7.  VIETNIECE DACE
  8.  VILNIS ARTŪRS
    Klases audzinātāja Anda Jansone

2011./2012.mācību gads

  1. APSE NAURIS
  2. DAILIDE EDGARS
  3. GRAUDIŅŠ GUNTIS
  4. GULBIS EDGARS
  5. SKRABE INGA
  6. SVETLOVS VALTERS
  7. VĪGANTE SIGITA

Klases audzinātāja Sigita Petrovska

2010./2011.mācību gads

  1. BALODIS DAGNIS
  2. CERIŅŠ SANDIS
  3. JERUMĀNS ĒRIKS
  4. LAUSA LIENE
  5. ĻUBINSKIS ARTŪRS
  6. SUNTAŽS ANDRIS
  7. VANDERS LAURIS
  8. VUCĀNS AIVIS
  9. JAKOVĻEVS JĀNIS

Klases audzinātāja Inguna Bleive

2009./2010.mācību gads

  1. BULIŅŠ RINALDS
  2. ČUHNOVA MARUTA
  3. DAUDZIŅŠ UĢIS
  4. KAPARKALĒJA MADARA
  5. KONOŠONOKA LELDE
  6. LĀCE VINETA
  7. LĀCIS GATIS
  8. LUDVIGS ULVIS
  9. MIZE ZANDA
  10. SUTA ZANE
  11. VEIGURS PĒTERIS
  12. VUCĀNE LAURA

Klases audzinātāja Inga Jerumāne

2008./2009.mācību gads

  1. BUNDZIŅŠ RALFS
  2. DAUKSTS OSKARS
  3. FREIMANIS IVO
  4. JERUMĀNE LAURA
  5. KALNIŅŠ ELVIS
  6. KIRKENŠTEINA EGIJA
  7. KĻAVA GUNITA
  8. KONOŠONOKA EVITA
  9. KRAUKLIS JĀNIS
  10. KRŪMIŅA SOLVITA
  11. LAZDA MADARA
  12. POIŠS GUNDARS
  13. POLIŅA RENĀTE
  14. RAČĀNS ARTŪRS
  15. TERĀLE AGNESE
  16. VANDERS EDGARS

Klases audzinātāja Tatjana Ose

2007./2008.mācību gads

  1. BARKĀNE KRISTĪNE
  2. BARKĀNS KRISTAPS
  3. BARKĀNE LAURA
  4. BLEIVE LIENE
  5. BRIEŽE SIMONA
  6. BUKĀTE DACE
  7. BUNDZIŅŠ RAITIS
  8. ČUHNOVA INGA
  9. ECĒTĀJS ARTŪRS
  10. KONOŠONOKA RŪTA
  11. KONOŠONOKS MĀRIS
  12. KRAUKLE ANTRA
  13. OZOLA EGIJA
  14. SVETLOVA LĪGA
  15. ŠMOTEKA SINTIJA

Klases audzinātāja Aija Liepiņa

2006./2007.mācību gads

  1. ČUHNOVA MARINA
  2. FREIMANIS GUNDARS
  3. GAILUMA GUNA
  4. IESALNIECE ALISE
  5. JAUNTIRĀNS EGILS
  6. KRAUKLIS EDGARS
  7. KRŪMIŅA JANA
  8. MILLERS ARMANDS
  9. MILLERS JĀNIS
  10. PETROVA ELĪNA
  11. RUTKA DANA
  12. TERĀLIS MĀRTIŅŠ
  13. VOVERE ELĪNA

Klases audzinātāja Anda Jansone

2005./2006.mācību gads

  1. BLUMBERGS JĀNIS
  2. KRĒSLIŅŠ KĀRLIS
  3. KONOŠONOKS JĀNIS
  4. ĶILUPE MĀRĪTE
  5. ĶILUPE MARUTA
  6. ĶILUPS MĀRTIŅŠ
  7. MEDEJSE INESE
  8. PETROVS NORMUNDS
  9. POLIŠČENKO INA
  10. PRESIS JĀNIS
  11. SVETLOVA ILZE
  12. ŠMOTEKa EVIJA
  13. ŠULTE ANETE
  14. TERĀLE MĀRĪTE
  15. TITĀNS AIGARS
  16. VOVERS NAURIS
  17. ZAHARS OSKARS
  18. ZELČS JĀNIS
  19. ZIEMELIS RŪDIS

Klases audzinātāja Inguna Bleive

2004./2005.mācību gads

  1. BALODE JOLANTA
  2. BLEIVE ERVĪNS
  3. BUBNOVA MONIKA
  4. BUKĀTE EVIJA
  5. BUŠS EDGARS
  6. KARTAŠOVA KARĪNA
  7. KRAUKLIS ARTIS
  8. KOKINS ANDRIS
  9. PLATAIS JURIS
  10. POLIŅŠ ROBERTS
  11. RAČĀNS ELVISS
  12. RUTKA SILGA
  13. SUNTAŽA AGNITA
  14. SŪCĪTIS ILGVARS
  15. VASIĻJEVA NATAĻJA

Klases audzinātāja Domunika Balode

2003./2004.mācību gads

  1. BALTIŅŠ ROLANDS
  2. GAILUMS JĀNIS
  3. KARTAŠOVS ARTŪRS
  4. KONOŠONOKS VAIRIS
  5. PLATAIS JĀNIS
  6. POLIŅŠ RINALDS
  7. RUTKA AIVA
  8. TERĀLE LĪGA
  9. TOMSONE SVETLANA

Klases audzinātāja Maija Kinča

2002./2003.mācību gads

  1. ĀPŠA DIĀNA
  2. BĒRZIŅŠ GATIS
  3. JANSONS INGARS
  4. JANSONS INTARS
  5. KLIBIĶE LAURA
  6. KRŪMIŅŠ UĢIS
  7. KURZEMNIECE SINTIJA
  8. OZOLA EVITA
  9. ZĀLĪTIS NILS
  10. ZVIRBULE LĀSMA

Klases audzinātāja Aija Liepiņa

2001./2002.mācību gads

  1. BALTIŅŠ ARTŪRS
  2. BEITIKS JĀNIS
  3. BĒRZIŅŠ MĀRIS
  4. FREIMANIS RAIVO
  5. JANSONS JĀNIS
  6. KALNIŅŠ KRISTAPS
  7. KRĒSLIŅŠ KASPARS
  8. OZOLIŅA ARNITA
  9. PUNTULIS KRISTAPS
  10. SILIŅŠ RAIVIS
  11. SVETLOVA ANITA
  12. TORĀNE- TORA SANTA
  13. ZĪLĪTE AIJA
  14. ŽĪGURE INGA
  15. BARKĀŅS GATIS

Klases audzinātājs Jānis Brūzītis

2000./2001.mācību gads

  1. BARKĀNS GATIS
  2. BĒRZIŅŠ GUNDARS
  3. ECĒTĀJA LĪGA
  4. JANSONE MONTA
  5. KRAVALE LOLITA
  6. KOLNEJA LAURA
  7. LAGANOVSKIS KASPARS
  8. LAPIŅŠ AIVIS
  9. LAZDA MAREKS
  10. NICMANE LĪGA
  11. NĪMANTE MARIKA
  12. PUDULE ZITA
  13. SIŅEVSKA SINDIJA
  14. SIŅEVSKA SINTIJA

Klases audzinātāja Maija Kinča

1999./2000.mācību gads

  1. ANTAŅEVIČA IVETA
  2. BIRNBAUMA DACE
  3. BLUMBERGA SOLVITA
  4. BRENCIS KASPARS
  5. DREIMANIS ARTŪRS
  6. JURAŽS DIDZIS
  7. KALNIŅA KRISTĪNE
  8. KAZĀKS RINALDS
  9. OZOLA INESE
  10. STĪPNIECE ZAIGA
  11. SŪCĪTE IVETA
  12. SVETLOVA AGNESE
  13. ZALPĒTERS IVARS
  14. ŽĪGURE IRITA

Klases audzinātājs Jurijs Svetlovs

1998./1999.mācību gads

  1. Beitika Baiba
  2. Beitika Līga
  3. Blumberga Santa
  4. Ecētāja Dina
  5. Guste Baiba
  6. Kalniņš Edgars
  7. Konošonoks Lauris
  8. Markova Irina
  9. Muravjova Kristīne
  10. Ozoliņa Zanda
  11. Presis Gatis
  12. Pudule Vita
  13. Supe Armands
  14. Treikale Līga
  15. Zalpētere Iveta
  16. Zelčs Gatis

Klases audzinātāja Sandra Ludeka

1997./1998.mācību gads

  1. Arena Gunta
  2. Bērziņš Ingars
  3. Dūrītis Ivo
  4. Ješkina Liene
  5. Klibiķis Igors
  6. Lagimova Alise
  7. Nicmane Sanda
  8. Plakane Santa
  9. Poliņa Agnese
  10. Siliņa Gunita
  11. Vanaga Linda
  12. Vasiļjevs Juris
  13. Zahare Irita
  14. Žīgurs Sandis

Klases audzinātāja Aija Liepiņa

1996./1997.mācību gads

  1. Antaņeviča Sanita
  2. Arens Uldis
  3. Balodis Mareks
  4. Baranova Baiba
  5. Čuhnovs Jānis
  6. Ģērmanis Juris
  7. Kalniņš Jānis
  8. Kinča Liene
  9. Kustova Mārīte
  10. Ješkins Armands
  11. Millere Egija
  12. Plakane Evita
  13. Pogule Lana
  14. Prindulis Rolands
  15. Bogdans Mārtiņš

Klases audzinātāja Maija Kinča

1995./1996.mācību gads

  1. Birzniece Inga
  2. Dūrīte Inga
  3. Kasparkevičs Dainis
  4. Kolneja Liene
  5. Mitrofanova Sigita
  6. Riekstiņa Daiga
  7. Zahars Aivis
  8. Zīlītis Aivis
  9. Brokāne Gunita
  10. Stībelis Aigars
  11. Treikalis Jānis

Klases audzinātāja Arena Genovefa

1994./1995.mācību gads

  1. Arena Dace
  2. Beitika Ieva
  3. Birznieks Juris
  4. Čuhnova Dace
  5. Dāvida Inga
  6. Dāvida Ivita
  7. Ģērmane Ilvija
  8. Juražs Gundars
  9. Kazāka Dita
  10. Ozola Antra
  11. Pogulis Arnis
  12. Tiltiņš Gatis
  13. Presis Aivis
  14. Kustovs Aivis
  15. Dāvids Gints

Klases audzinātājs Zalpēters Kārlis

1993./1994.mācību gads

  1. Bogdanovičs Alvis
  2. Grāvīte Agnija
  3. Ješkins Raimonds
  4. Mitrofanovs Ainārs
  5. Mitrofanovs Armands
  6. Nicmane Evija
  7. Nicmane Santa
  8. Pāvulsons Ritvars
  9. Pogulis Jānis
  10. Siliņa Mārīte
  11. Treikale Inese
  12. Zahars Ainārs
  13. Zahare Vineta
  14. Pētersons Gunārs
  15. Sūcīte Mudīte

Klases audzinātāja Suta Ausma

1992./1993.mācību gads

  1. Brencis Rolands
  2. Dreimanis Normunds
  3. Ģērmane Evija
  4. Kagaine Dace
  5. Kolnejs Edgars
  6. Kovaļevska Sanita
  7. Lauss Māris
  8. Loseva Līga
  9. Orlova Sanita
  10. Oškalne Iluta
  11. Stabiņa Mārīte
  12. Žindika Vita
  13. Blumberga Jolanta

Klases audzinātāja Liepiņa Aija

1991./1992.mācību gads

  1. Brokāns Guntars
  2. Daudziņa Lolita
  3. Grase Sarmīte
  4. Jasone Aksana
  5. Klibiķe Ilona
  6. Lāže Inese
  7. Nicmane Vizma
  8. Nīmants Mareks
  9. Pelēce Evija
  10. Sīmanis Edvīns
  11. Zonenbergs Dzintars

Klases audzinātāja Kadanceva Elēna

1990./1991.mācību gads

  1. Bērziņš Intis
  2. Klibiķis Ivars
  3. Pāvulsons Ervīns
  4. Rubene Inga
  5. Slukina Dace

Klases audzinātājs Svetlovs Jurijs

1989./1990.mācību gads

  1. Braše Andris
  2. Galīte Gunta
  3. Grase Lienīte
  4. Ciekurzis Edmunds
  5. Kļaviņš Jānis
  6. Krauklis Andris
  7. Kučinskis Kaspars
  8. Losevs Kaspars
  9. Makarova Kristīne
  10. Paeglīte Inga
  11. Zīlīte Ineta

Klases audzinātājs Apinis Alfons

1988./1989.mācību gads

  1. Balckars Aivars
  2. Lāže Rudīte
  3. Lipiņš Aivars
  4. Orlovs Aivis
  5. Ozols Oskars
  6. Ribakova Ilva
  7. Rutka Daiga
  8. Sīmane Lāsma

Klases audzinātāja Kinča Maija

1987./1988.mācību gads

  1. Balode Pārsla
  2. Grase Līga
  3. Kalve Guntars
  4. Karabeška Inga
  5. Rinkevičs Dainis
  6. Rinkevičs Jānis
  7. Višņakova Karīna
  8. Vīgants Jānis
  9. Zīlīte Aiga

Klases audzinātāja Suta Ausma

1986./1987.mācību gads

  1. Balode Ilona
  2. Blīgzna Guntars
  3. Garais Normunds
  4. Kalve Jolanta
  5. Ozola Anita
  6. Reke Ilze
  7. Ribakova Vita
  8. Sniedzāne Dace
  9. Torāne-Tora Inga
  10. Upītis Jānis
  11. Vilkaitis Aļģis
  12. Zīlīte Iveta

Klases audzinātāja Liepiņa Aija

1985./1986.mācību gads

  1. Gailuma Sarmīte
  2. Jeļisejeva Agita
  3. Neilande Inita
  4. Prauls Einarts
  5. Pumpišs Ainārs
  6. Sebeža Laila
  7. Terālis Raimonds
  8. Grase Anita

Klases audzinātāja Apine Līga

1984./1985.mācību gads

  1. Daudziņa Sandra
  2. Klimanovs Aivis
  3. Lauss Aigars
  4. Lipiņa Inese
  5. Pūcītis Jānis
  6. Sniedzāns Aigars
  7. Millere Indra
  8. Strade Nanda
  9. Švika Maira
  10. Zondaka Sandra
  11. Rinkēviča Dace

Klases audzinātāja Braše Laima

1983./1984.mācību gads

  1. Balode Vizma
  2. Barbals Artis
  3. Bundziņš Aldis
  4. Bundziņš Ivars
  5. Kaspare Edīte
  6. Kļaviņa Sarmīte
  7. Konošonoks Jānis
  8. Lankovska Inga
  9. Liepiņa Aija
  10. Rikveilis Jānis
  11. Zahare Inese

Klases audzinātāja Kinča Maija

1982./1983.mācību gads

  1. Āpša Artūrs
  2. Daņiļenko Vivita
  3. Galīte Daiga
  4. Kalnbērziņš Jānis
  5. Karlapa Guntra
  6. Nicmane Dace
  7. Stabiņš Māris
  8. Svilāne Aelita
  9. Tarāsova Inta
  10. Toma Daiga
  11. Jasone Agija

Klases audzinātāja Suta Ausma

1981./1982.mācību gads

  1. Galiņa Irēna
  2. Kaufmane Jana
  3. Kažociņa Daiga
  4. Konošonoka Biruta
  5. Krauklis Zintis
  6. Kursītis Gatis
  7. Platais Dainis

Klases audzinātāja Arena Genovefa

1980./1981.mācību gads

  1. Brasovs Normunds
  2. Dimdiņš Jānis
  3. Kalnbērziņa Inga
  4. Kļaviņa Inese
  5. Lipiņš Ilmārs
  6. Millers Arnis
  7. Platais Andris
  8. Pūcītis Māris
  9. Tutins Juris
  10. Vovers Uldis
  11. Vucāne Inese

Klases audzinātāja Liepiņa Aija

1979./1980.mācību gads

  1. Barņeckis Mārtiņš
  2. Bērziņš Laimis
  3. Bundziņa Naira
  4. Ecētājs Agris
  5. Nicmanis Aivars
  6. Ozola Dzidra
  7. Rutks Aivars
  8. Surmais Agneta
  9. Sūcīte Mirdza
  10. Vītols Raimonds
  11. Vovers Ivars
  12. Vucāne Sandra

Klases audzinātāja Apine Līga

1978./1979.mācību gads

  1. Belija Džeralds
  2. Birnbauma Vizma
  3. Bondare Lilita
  4. Dinga Inese
  5. Drīlis Andris
  6. Konošonoks Andris
  7. Lukša Mārīte
  8. Reke Mārīte
  9. Saulīte Dace
  10. Sēle Daiga
  11. Sinka Daiga
  12. Suta Jānis
  13. Tarvāne Daira
  14. Vucāns Aivars
  15. Zuika Inesis
  16. Žēpere Alda

Klases audzinātāja Braše Laima

1977./1978.mācību gads

  1. Bērziņa Aija
  2. Bērziņa Asja
  3. Engelante Aina
  4. Freimane Daiga
  5. Kronis Edgars
  6. Melbergs Gunārs
  7. Ratkēviča Zoja
  8. Slūka Gunārs
  9. Strads Laimons
  10. Sūcīte Maija

Klases audzinātāja Kinča Maija

1976./1977.mācību gads

  1. Dimdiņa Inta
  2. Ivanovs Viktors
  3. Kursīte Daina
  4. Lukša Anita
  5. Saliņa Ingrīda
  6. Seruka Sarmīte
  7. Sūcīte Zeltīte

Klases audzinātāja Suta Ausma

1975./1976.mācību gads

  1. Andrucis Leontīne
  2. Andrucis Valentīna
  3. Balckars Arvīds
  4. Belorags Vilnis
  5. Bernāte Ligita
  6. Blumbergs Alfreds
  7. Kaspare Gundega
  8. Lipiņa Līga
  9. Saulīte Māra
  10. Gusārs Einārs
  11. Žvīgurs Vilnis

Klases audzinātāja Liepiņa Aija

1974./1975.mācību gads

  1. Bērziņa Anita
  2. Birnbauma Baiba
  3. Bondars Aivars
  4. Dinga Jānis
  5. Dzenis Inga
  6. Ecētājs Andris
  7. Konošonoks Gunārs
  8. Lipiņa Aija
  9. Līrmanis Egons
  10. Melbergs Roberts
  11. Ozola Gunta
  12. Pavāre Inita
  13. Pūcīte Inta
  14. Reke Maija
  15. Rikveilis Ivars
  16. Sūcīte Ieva
  17. Terāle Maruta
  18. Treikale Lūcija

Klases audzinātāja Apine Līga

1973./1974.mācību gads

  1. Akmentiņš Guntis
  2. Bernāte Rudīte
  3. Brasovs Dainis
  4. Dinga Velga
  5. Kaufmane Ilze
  6. Klausa Līga
  7. Oškalne Ilze
  8. Paldere Asja
  9. Prese Sarmīte
  10. Rāga Līga
  11. Saulīte Andris
  12. Semjonova Irēna
  13. Stībele Līga

Klases audzinātāja Braše Laima

1972./1973.mācību gads

  1. Andruce Olga
  2. Balodis Ziedonis
  3. Dimdiņš Uldis
  4. Konošonoks Pēteris
  5. Mājniece Ilona
  6. Nicmanis Ivars
  7. Razgale Anna
  8. Reke Vilnis
  9. Sirmais Aivars
  10. Spēlmanis Aivars
  11. Stīvers Aivars
  12. Tralmaks Tālis
  13. Treikalis Rihards
  14. Treikale Valentīna
  15. Veidemane Līga
  16. Zahars Gunārs

Klases audzinātāja Vanaga Anna